Misyon-Vizyon

KURUMSAL

MİSYON

İmalatlarımız ve hizmetlerimizde daima daha iyiyi hedefleyerek,müşteri memnuniyetini sağlayabilmek ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmektir
Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede müşterilerimiz için en ekonomik ve en kaliteli hizmeti sunmak.

VİZYON

Felsefemiz Mühendislik Hizmetleri, Elektrik,mekanik ve inşaat sektöründe, teknolojimizi ve başarımızı en üst noktaya taşımaktır. Yaptığımız tüm bu çalışmaların amacı, verimliliğimizi ve kalitemizi daha da arttırarak, Mühendislik hizmetlerinde ürün ve hizmet çalışmalarımızı geliştirerek başarımızı en üst noktaya taşımaktır. Sektördeki sağlam ve güvenilir deneyimlerimizle yerel ve uluslararası platformda firmamızı daha ileriye taşımak için yeni fırsatlar yaratmak.

DEĞERLER

KALİTE POLİTİKAMIZ
Bütün faaliyetlerimizi müşterilerimizin memnuniyeti için yoğunlaştırmak,Müşterilerimize sağladığımız ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmek ve böylece müşterilerimizin beklentilerini karşılamak,Ulusal ve Ulus lararası mevzuat ve standartlara uygun ürün ve hizmet üretmek, Personelimizin sürekli eğitim ve bilinçlendirilme sini sağlayarak ekip halinde çalışmak.Kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek.