GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Tekin Mühendislik Gizlilik Bildirimi

Tekin Mühendislik Elektrik Mekanik İnşaat Tahhüt San. Ve Ltd. Şti. gizlilik bildiriminde kısaca “Tekin Mühendislik” anılacaktır.
Tekin Mühendislik sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerin gizliliğine saygı duyar. Tekin Mühendislik ancak siz web sitesinde belirtmeniz halinde, adınız, adresiniz, telefon numaranız ya da e-mail adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi toplar. Tekin Mühendislik ve/veya taşeron firmalar bu bilgileri sizden gelecek bilgi taleplerini karşılamak için kullanacak, diğer durumlarda ise web sitesi aracılığıyla tarafımıza bildirdiğiniz bilgiler gizli kalacaktır. Zaman zaman ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmemiz ve ürün ve hizmetlerimizi nasıl daha iyi hale getirebileceğimize karar verebilmemiz için bilgilerinize baş vurabiliriz. Bu bilgileri sizinle irtibat kurmak için kullanabiliriz. Sizin onayınız olmadıkça web sitesi aracılığıyla sizden temin ettiğimiz kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde kendi kullanımlarına özel olarak üçüncü taraflara ifşa edilmeyecektir.
Diğer bir çok web sitesi gibi , Tekin Mühendislik web sitesi de “tanımlama bilgisi” (cookies) diye bilinen bir teknoloji kullanmaktadır. Tanımlama bilgisi bir web sitesine girdiğiniz zaman web sağlayıcısının sizin bilgisayarınızda depolanmak üzere tarayıcınıza (browser) verdiği küçük bir metin dosyasıdır. Tanımlama bilgisi bir çok veri türünü saklayabilme özelliğine sahiptir ve tarayıcınıza Tekin Mühendislik’e de ikinci bir tarafça yerleştirilebilir. Web sitesinden tanımlama bilgileri çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir:
Bu alan sizi bir ya da birden fazla web sitemizi ziyaret etmek istediğinizde her farklı site için tekrar tekrar şifre girme zahmetinden kurtarır. Tanımlama bilgilerini aynı zamanda sitelerimizin kullanımını ve sitelerimiz arasındaki trafiği analiz etmek ve sizin ilginizi çeken konularda bilgi verebilmek amacıyla kullanıyoruz. Örneğin, bu alandaki tanımlama bilgileri siteye ve web sayfalarına kaç defa tıklandığını kaydetmek amacıyla kullanılmaktadır.
Tanımlama bilgileri aynı zamanda Tekin Mühendislik’e bu siteye Tekin Mühendislik’in başka bir sitesinden mi, yoksa Tekin Mühendislik’e ait olmayan bir reklam ya da link ile mi geldiğinizi göstermektedir. Bu da sitelerimiz arasındaki bağlantıların etkinliliğinin ve Tekin Mühendislik’e ait olmayan web sitelerinde yapmış olduğumuz reklam çalışmasının etkinliliğini ölçmemize olanak sağlamaktadır.
Benzer şekilde, tanımlama bilgileri sitelerimize kayıtlı mı yoksa sadece ziyaretçi mi olduğunuza karar verebilmemizi sağlar, bu şekilde sitemizi ne tür kullanıcıların ziyaret ettiğini ve kayıtlı ya da kayıtlı olmayan kullanıcılarımızın sitelerimizi hangi amaçla kullandıklarını tespit edebiliyoruz. Tanımlama bilgileri aynı zamanda sitelerimizi ne tür ziyaretçilerin kullandıkları hakkında bilgi edinmemizi sağlar, böylelikle söz konusu kullanıcıların ilgilerini çeken konularda daha fazla bilgi sunabiliriz. Bu sizin sitelerimizden birinde gönüllü olarak bize vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi sitelerimizi kullanışınız hakkında bilgi edinmek için kullanmamızı da içerir.
Tekin Mühendislik web sitesinde tüm kullanıcılara ait tanımlama bilgilerinin bulunduğu yoğun bir liste bulunmamaktadır. Tanımlama bilgilerinin her kullanılışında, Tekin Mühendislik’e de ikinci bir taraf sizin izniniz olmadıkça kişisel bilgilerinizi toplamak amacıyla kullanmayacaktır. Bir çok web sitesi tanımlama bilgilerini kabul etmek üzere ayarlanmıştır. Ancak tarayıcınızı bir tüm tanımlama bilgileri reddetmek için ya da bir tanımlama bilgisi gönderildiği zaman uyarmak üzere tekrar ayarlayabilirsiniz. Ancak, tanımlama bilgilerini reddederseniz bazı sitelerimiz düzgün çalışmayabilir.
Internet sitesi operatörleri arasında çok yaygın olduğu için, Tekin Mühendislik web siteleri de web server kütüklerini korumaktadır. Web serverleri otomatik olarak IP numarasından bilgisayarınızı tanır ve bu bilgileri web sitelerinin server kütüklerinde saklarlar. IP adresi sizin Internete girdiğinizde ya da “sörf” yaptığınızda Internet Servis Sağlayıcınızın bilgisayarınıza otomatik olarak verdiği numaradır (örn, AOL, MSN, Earthlink). Tekin Mühendislik server kütükleri site erişmek için bilgisayarınızın kullandığı web tarayıcınızın türü (Nestcape, Internet Explorer) işletim sisteminiz (Windows 95 ya da Mac OS), Internet Servis Sağlayıcınızın domain adı, sitemize erişim sağladığınız tarih ve zaman ve ziyaret ettiğiniz siteler gibi istatistiksel bilgileri toplamaktadır. Tekin Mühendislik websiteleri bu kişisel nitelik belirtmeyen bu web server kütüğü bilgilerini farklı amaçlar için kullanmaktadır.
Bu amaçlardan bazıları; sistem yönetimi, sitelerimizin genel trafik düzenlerini incelemek, sorun giderme ve sitemizin kullanıcıları hakkında demoografik bilgiler edinmektir. Web server kütüklerinde kesinlikle kişisel tanımlayıcı bilgiler yer almamaktadır.
Tekin Mühendislik yetkisiz kişilerin size ait bilgileri rastlantısal ya da kasti olarak çoğaltmasını, eksiltmesini ya da kötüye kullanmasını engellemek amacıyla teknik ve organizasyon güvenlik önlemleri kullanmaktadır. Kişisel bilgileri toplama ve işleme sürecinin bir parçası olarak, gönderilen tüm bilgiler üçüncü taraflarca kötü amaçlar için kullanımı engellemek amacıyla şifrelenmektedir. Güvenlik önlemlerimiz yeni teknolojik gelişmelere dayanmaktadır.
Ziyaretçilerimize bir kolaylık olarak, Tekin Mühendislik siteleri sizin için yararlı bilgiler sunabileceğine inandığımız bir takım web sitelerine link oluşturmaktadır. Burada anlatılan gizlilik politikası söz konusu siteler için geçerli değildir. Bilgiye erişmek için söz konusu web sitelerine veri toplama ve dağıtım politikaları üzerinden bağlanmanızı tavsiye ederiz.
Gelecekte kişisel bilgilerinizin herhangi bir amaçla kullanılması hususundaki verdiğiniz yetkiyi istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken info@tekinmuhendislik.com adresine e-mail göndermek.
Tekin Mühendislik zaman zaman uygulama ve politikalarında düzenlemeye gidebilir ve bu değişiklikleri ve politikaları ifşa etmek için gerekli olan Tekin Mühendislik Internet Gizlilik Beyanını gözden geçirme hakkı saklıdır. Tekin Mühendislik , Internet Gizlilik Beyanında yapılan herhangi bir değişiklik bu sayfada yayınlanacaktır. Politika değişikliğinden önce göndermiş olduğunuz her türlü kişisel veri sizin söz konusu kişisel veri Tekin Mühendislik ya da kiraladığımız şirketlerce gönderdiğiniz tarihte yürürlükte olan Tekin Mühendislik Internet Gizlilik Beyanına uygun olarak kullanılacaktır. Değişiklikten sonra sitelerimizi kullanmaya devam etmeniz, yenilenen, değiştirilen yad düzenlenen Tekin Mühendislik Internet Gizlilik Beyanı hususlarına göre yeni gönderdiğiniz bilgilerin kullanımına müsaade ettiğiniz anlamına gelecektir.

Tekin Mühendislik Web Sitesi Genel Kullanım Koşulları
Tekin Mühendislik Elektrik Mekanik İnşaat Tahhüt San. ve Ltd. Şti. kısaca “Tekin Mühendislik” anılacaktır.
Bu web sitesine erişim ve sitenin kullanımı şu koşullara bağlıdır. Lütfen koşulları kabul etmiyorsanız bu web sitesini kullanmayınız. Bu web sitesi Tekin Mühendislik tarafından hazırlandı ve Tekin Mühendislik tarafından yönetilmektedir. Web sitesinde kısmi ya da komple değişiklik ya da Satış ve Teslimat Koşullarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu değişikliklerin herhangi bir beyana ya da bildiriye gerek olmaksızın yapılabileceğini göz önünde bulundurunuz. Bu nedenle bir sitemize gireceğiniz bir sonraki seferde koşulları tekrar gözden geçirmenizi ve herhangi bir değişiklik yapılıp yapılmadığına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.
Kullanma ve fayda feragati
Bu web sitesinde yayınlanan her türlü detay, belge ve illüstrasyon Tekin Mühendislik’in mülkiyetindedir. Söz konusu unsurların kullanım hakkı ancak kişisel amaçlar için kullanıldığı, herhangi bir ticari bir amaç gütmediği , alıntılanan her surette telif hakkı ibaresinin de gösterildiği ve web sitesinden alınan tüm illüstrasyonlar metinleriyle birlikte kullanıldıkları surette verilecektir.
Ticari Markalar
Tırnak içinde verilen ya da web sitesinde herhangi bir şekilde işaretlenen ticari markalar Tekin Mühendislik’in bağlı kuruluşlarının, alt dallarının, lisans sahiplerinin ya da ortak girişim üyelerinin ticari markalarıdır. Bu ticari markaların ya da diğer materyallerin izinsiz olarak kullanılması kesinlikle yasak olup telif hakkı, ticaret kanunu ve diğer sanayi mülkiyet haklarının ihlal edilmesi anlamına gelmektedir.
Sınırlı Sorumluluk
Tekin Mühendislik burada yer alan detaylı bilgileri mesleki amaçlar için kullanılmak üzere dahili ve harici kaynaklardan derlemiştir. Sürekli olarak bu bilgileri genişletmek için çalışıyoruz. Bu web sitesinde yer alan bilgiler tamamen Tekin Mühendislik’i, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmayı amaçlamaktadır. Ancak, web sitesinde yer alan bilgileri eksiksizliği ve doğruluğu hususunda doğrudan ya da dolaylı olarak herhangi bir taahhüt ya da garanti vermemektedir. Özellikle bu bilgilerin güncel bilgiler olmayabileceğine dikkat etmeniz gerektiğini unutmayınız. Bu nedenle, bu siteden elde ettiğiniz her türlü bilgiyi kullanmadan önce mutlaka kontrol etmenizi tavsiye ederiz.
Bu siteden verilen tavsiyeler, siteden elde edilen bilgilerin süreç ve prosedürlerimize uygunluğu konusunda özellikle güvenlik veri sayfalarımızı ve teknik talimatlarını kontrol etme yükümlülüğünüzü ortadan kaldırmamaktadır. Ürün ve servislerimiz hakkında tavsiye ve talimat almak istemeniz halinde lütfen doğrudan bizim ile temasa geçiniz.
Bu web sitesinin kullanıcıları riski tamamen kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine erişmeyi kabul ederler. Tekin Mühendislik ya da bu web sitesinin yazılması, üretimi ve yayınlanmasında görev alan ikinci taraflar erişimden, erişemezlikten, kullanımdan ya da kullanamazlıktan ya da web sitesinde verilen bilgilere güvenmenizden kaynaklanan her türlü zarar ve kayıptan sorumlu tutulamazlar.

Üçüncü taraf Websiteleri /linkler
Bu web sitesi diğer üçüncü taraf web sitelerine linkler ve köprüler içermektedir. Bu linklerin verilmiş olması Tekin Mühendislik’in bu sitelerin içeriğini onayladığı anlamına gelmez. Tekin Mühendislik söz konusu sitelerinin içeriklerinden kaynaklanan herhangi maddi ve manevi zarar ve kayıplardan sorumlu tutulamaz. Diğer web sitelerine kurulan köprüler sadece kolaylık sağlama amaçlı olarak verilmiştir. Kullanıcılar bu sitelere riskleri tamamen kendilerine ait olarak erişim sağlarlar. Bu sitede yer alan linkler vasıtasıyla bağlanılan sitelerdeki bilgiler Tekin Mühendislik sorumluluğunda değildir. Bu sitelerdeki faaliyetler T.C yönetmeliklerine uymayabilir, bilgiler T.C Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın onayladığı metinlerden farklı olabilir.
Tarafınızdan Verilen Detaylar
Bu sitenin kullanıcı Tekin Mühendislik’e gönderdiği bilgilerin eksiksiz, tam ve doğru olmasından ve söz konusu bilgilerde geçen detayların ikinci tarafların haklarını ihlal etmediğinden sorumludur. Söz konusu bilgiler temel veri ve kullanım verileri olmanın ötesine geçerek kişisel tanımlayıcı bilgiler kapsamına girmedikçe, sitenin kullanıcıları verdikleri bilgilerin Tekin Mühendislik tarafından istatistiksel analiz ya da herhangi bir iş amaçlı olarak kullanılmasına izin vermiş olmaktadırlar. Özellikle, Tekin Mühendislik , fikir, icat, taslak, teknik ya da uzmanlık dahil bu mesajların içeriğini ürün ve servislerinin gelişimi ve/veya pazarlanması hakkına ve söz konusu bilgileri çoğaltarak herhangi bir sınırlama olmaksızın üçüncü taraflara sunma hakkına sahiptir.
Uluslararası Kullanıcılar
Bu web sitesi Tekin Mühendislik tarafından kontrol edilmekte, işletilmekte ve güncellenmektedir. Site uluslararası ziyaretçiler amaçlanarak hazırlanmıştır bu yüzden bu web sitesinde adı geçen ürünler ülkeye bağlı olarak farklı paket, paket boyutu ve farklı işaretleme ve yazılarla size ulaşabilir. Tekin Mühendislik web sitesinde yer alan herhangi bir detayın ihlal edildiğini ya da yetkisiz kişilerin sizin adınıza eriştiğini ya da erişimin mümkün olmadığını öğrenmeniz halinde, Tekin Mühendislik’e haber vermeniz gerekmektedir.
Geçerli Kanun
Bu web sitesi ile ya da kullanımıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü iddia ya da dava Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yorumlanacaktır.
İleriye Dönük Beyanlar
Bu Internet sitesi Tekin Mühendislik tarafından yapılan ileriye yönelik düşünce ve varsayımlara dayanan beyanlar içermektedir. Bilinen çeşitli riskler, belirsizlikler ve diğer faktörler gelecekteki gerçek sonuç, mali durum, şirketin büyümesi ve gelişmesi ve burada verilen hesaplamalarda farklılıklar ortaya koyabilir. Şirket bu ileriye dönük beyanların güncellenmesi ya da gelecekteki olay ve durumlara uygunluğu hakkında hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir